Hakkımızda

1976 yılından bugüne oto kurtarma hizmeti veriyoruz. Hatay'ın tüm ilçelerine anında hizmet götürüyoruz.

  1. Anasayfa
  2. Hakkımızda

Cemal Kurtama

CEMAL Kurtarma araçları ve vinç işletmeciligi 1976 yılından beri Hatay Antakya ve çevre illerde vinç ve kurtarma sektöründe hizmet vermektedir. Hatay'da  vinç hizmetleri saglayıcısı olan şirketimiz , sektörde lider ve büyümekte olup,makine parkını müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda yeni vinçler ekleyerek büyütüp, kaliteli hizmet sunmaktadır.

 

Sigortalı Oto Kurtarma Hizmeti

Dünya çapında hizmet veren MARPFE GROUP firmasının Türkiye kolu olan Turassist Yardım Ve Servis A.Ş. 'nin Hatay bölgesindeki 1. sıra hizmet birimi oldugunu her fırsatta vurgulamaktan gurur duyan şirketimiz, kamera sistemi kurulu kapalı otopark hizmeti de vermekte olup asist şirketlerine bu yönde de hizmet vermektedir.

 

Ayrıca asist şirketlerinin yönlendirmesi dogrultusunda ikame araç temini, konaklama ve daha nice ayrıcalıklı hizmetler sunmaktayız. Hatay ve çevresinde mobil vinçler  5 ton’dan – 55 ton’a kadar hiaplar ile aylık, haftalık, günlük ve saatlik hizmet vermekteyiz.

 

Faaliyet alanlarımız içerisine 40 metre’ye kadar malzeme kaldırma, makine taşıma, sepetle platform, montaj çalışmaları, yükleme-boşaltma, nakliye, çatı montajı, araç kurtarma ve yol yardım faaliyetleri girmektedir.

 

7/24 Hizmet

7 gün 24 saat uygun fiyatlarla hizmet veren kuruluşumuz müşterilerinin her türlü ihtiyacını dikkate alarak , ihtiyaçlara anında cevap verebilmektedir. 

Cemal Oto Kurtarma hakkinda
Cemal Oto Kurtarma

Başta Hatay Antakya olmak üzere 7 /24 sizler için profesyonel oto kurtarma ve çekici hizmetleri sunuyoruz. Profesyonel kadromuz, geniş araç filomuz ve uygun fiyatlarımız ile anında çekici hizmetlerimize ulaşabilirsiniz.

Cemal Oto Kurtarma Adres
İletişim Bilgileri

Adres : Antakya / HATAY

Gsm : +90(537) 943 7029

Telefon : +90(537) 943 7029

E-Mail : info@cemalkurtarma.com

Cemal Oto Kurtarma Sosyal Medya
Sosyal Medya

Cemal oto kurtarma sosyal medya hesaplarını takip edin. Hakkımızda en son gelişmeler sosyal medya hesaplarımızda.